Konzultace džungle

s Iris

Pokojovková pohotovost nebo konzultace Vaší džungle. Potřebujete urgentně pomoci s rostlinami? Nemůžete se vyznat na internetu v „pofidérních“ radách? Potřebujete zazelenit interiér? Nevíte si rady, jak na konkrétní druhy pokojovek? Rezervujte si se mnou konzultaci a jednak vyřešíte svůj problém, ale také se můžete zeptat na cokoli ohledně pokojovek. 

Rostlinka roste, nikam se nežene. Buďte jako rostlinka.

Jak konzultace probíhá? 

Konzultace zpravidla trvá 20-30 min. Na začátku probeme Váš problém. Poradím Vám, jak změnit péči – jak často hnojit, zalévat, jak rozmnožovat, jak si poradit se škůdci a co na ně zabere. Rostlinku si přineste s sebou před kameru, někdy je potřeba vidět vše zblízka. Nebo doporučuji se připojit na telefon. 

anthurium

Rady a tipy, jak mít spokojené pokojovky

Díky mým zkušenostem, kdy pěstuji cca kolem stovky pokojových rostlin se dozvíte, jak se o své pokojovky správně starat a co víc, jak se z nich RADOVAT! 

Konzultace pokojovek do interiéru

Poradím Vám nejen, které pokojovky si můžete pořídit domů, ale také společně najdeme místo tak, aby se jim dařilo. Dokáži zazelenit i tmavé kouty a vybrat vhodné dekorace.

Pilea

Pokojovková pohotovost

Nevíte, co se děje Vaší oblíbené rostlince? Chcete mít jistotu, že ji nijak neublížíte? Potřebujete ji omladit, ale nevíte jak na to? Jen klid, pomohu Vám v péči o Vaše krásky. 

Jak dlouho trvá konzultace?
20-30 min
20-30 konzultace stojí 250 Kč. Probereme to nejdůležitější a ještě vám stihnu poradit a zodpovědět další dotazy.

Druhy konzultací

Ne každý je zapálený pěstitel kytek. Někdo chce jen mít doma útulnou atmosféru, proto jsem pro vás připravila několik druhů konzultací. Poradím vám s pokojovkama přímo u vás doma nebo rovnou navrhnu rostliny, které se budou vyjímat. 

Rychlovka

Krátká, efektivní online konzultace, kdy se dozvíte vše, co potřebujete.

Trvá 20 – 30 min. 

250,- Kč

 

Osobní konzultace u Vás doma

Tápete stejně jako Vincent Vega? Vůbec netušíte, proč Vaše pokojovky chřadnou a nemáte páru, jak se o ně starat? Je Váš pokoj příliš tmavý nebo máte doma poměrně sucho? Chcete vědět, jaké další pokojovky by se Vám hodily vedle gauče nebo do koupelny? 

 

Zatím pouze v Praze. Individuální cena podle počtu hodin. 

 

Vybavení interiéru rostlinami

Rekonstruujete byt? Stavíte dům? Chcete vybavit kancelář? Osobní konzultace na míru, kdy se sejdeme, zjistíme Vaše požadavky a poté Vám kompletně vybavím interiér podle Vašich představ, abyste se v něm cítili komfortně a příjemně. Dle potřeby je možné zajistit firmu, která se bude o Vaše rostliny starat. 

Iris jsem poznala při práci na jednom projektu, kde vždy přinášela skvělé nápady, vše dělala důkladně a na 100 %. Když jsem doma začala mít problém s květinami, byla pro mě Iris jasnou volbou. Na veškeré mé dotazy rychle reagovala, pomahla mi najít příčiny problému, upravit a nařízkovat kytičky, najít to pravé místo pro mé stávající květiny a nakonec mi ukázala určité typy květin, které se hodí ke mně domů, kde je problém se světlem. Díky jednoduchým radám od Iris jsem ušetřila spoustu času hledání informací, zachránila své kytičky a věřím, že i ze mě bude nyní lepší pěstitelka 🙂

Pája M.

Děkuji Iris za online konzultaci pokojovek. Přes videohovor mi Iris dala spoustu rad ohledně umístění, poradila co se skomírajícími jedinci a i mi dala tipy na konkrétní produkty a poradila jakým dalším rostlinám by se u nás dařilo. Skvělý přístup. Moc doporučuji!

Eliška S.

Kontakt

+420 730 895 845
iris@spokojenepokojovky.cz

Kontaktujte mě